-----Çevsan Mobilya
----çevsan mobilya ankara imalat tadilat dekorasyon
çevsan mobilya siteler ankara imalat tadilat dekorasyon
Yaşam Alanlarına Dekorasyon Çalışmaları..!

ÇEVSAN MOBİLYA DEKORASYON..!

Çevsan Mobilya imalat dekorasyon firması olarak yaşam alanlarınızı dekorluyoruz.

Ankara Sitelerde siz değerli müşterilerimizin Mobilya dekorasyon ihtiyaçlarınızı sizin talebiniz doğrultusunda bizimle iletişime geçerek dekorluyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişime geçtiğiniz evrede karşılıklı proğram yapıp adrese ücretsiz keşife geliyoruz.
Adreste ücretsiz keşif sürecinde çalışma yapılacak alanda ölçü alma işlemini gerçekleştiriyoruz.
Ölçü alma işleminde çalışma yapılacak ürün konusunda sizinde düşüncelerinizi notlarlarımıza dahil ediyoruz.
Alınan ölçüleri ve notları porojelendirip,bilgisayar destekli 3d olarak görselleştiriyoruz.

Sizinle birlikte projeyi ve 3d ürün görselini inceleme işleminden ardından çalışma yapılacak üründe kullanılacak malzemeleri ve aksesuarları seçenekleriyle ve de alternatifleriyle inceleyip ürünün fiyatını ve ödeme konusunu netleştiriyoruz.
Bu aşamaya kadarki gelişmelerde hemfikirsek, karşılıklı ürünün adreste montaj takvimini belirleyip ve takvime mutabık kalarak ürünün imalat startını başlatıyoruz.
Ürünün imalat işlemini tamamladıktan sonra ücretsiz servis sevkiyat işlemine geçiyoruz.
Adreste ürünün ücretsiz montaj faaliyetini tamamladıktan sonra, ürün kontrol ve teknik inceleme işlemini tamalayıp ürünün teslimatıyla çalışmamızı sonlandırıyoruz..!

Haftanın Ürünleri

kampanyalı avantajlı haftanın dresuar ürünleri

Kampanya Ürünleri

kampanyalı avantajlı haftanın ürünleri

ÇEVSAN MOBİLYA,da 2022 nin Renklerini & Modellerini ŞİMDİ İnceleyin..!

ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat
ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat keşif

ADRESTE,
KEŞİF,
ÖLÇÜ,
FİYAT.

ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat 3d proje

3-D,
PROJE,
DETAY,
KARAR.

ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat fabrika

FABRİKA,da,
ÜRÜN,
İMALAT,
START.

ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat sevkiyat servis

ADRES,e,
ÜRÜN,
SERVİS,
SEVKİYAT.

ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat montaj

ADRES,te
ÜRÜN
MONTAJ
KONTROL

ankara dekorasyon mobilya imalat tadilat teslimat

ADRES,te
ÜRÜN
TESLİMAT
FİNAL

YAŞAM ALANLARINIZI DEKORLUYORUZ..!

ADRESTE KEŞİF & ÖLÇÜ İŞLEMİ..!ankara çevsan mobilya dekorasyon ölçü keşif

Çevsan Mobilya Ankara Siteler...

Üretim, tasarım ve dekor firması olarak yaşam alanlarınızı dekorluyoruz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz evrede mobilya ürünleri hakkında veya imalat ve dekorasyon konusunda soru, cevap olarak karşılıklı bilgi alışverişinde vede ön bilgilendirmede bulunuyoruz.
Diyalog sonrasında karşılıklı hem fikirsek keşif proğramına dahil ederek ölçü ve bilgi, işlemi için adrese geliyoruz. Adreste keşif işlemi esnasında uygulama yapılacak alan ölçülerini ve sizin ürün hakkındaki düşüncelerinizi notlarımaza dahil ederek ölçüleri projelendirmek üzere adresten ayrılıyoruz.

OFİSTE DETAY & KARAR İŞLEMİ..!


ankara çevsan mobilya dekorasyon proje

Ofiste, keşif evresinde alınan ölçüler, notlar ve sizin uygulama konusundaki fikirlerinizle birlikte teknik unsurda gözönünde bulundurularak projelendirme işlemi ve bilgisayar destekli 3d sunumu hazırlıyoruz.
Hazırlanan sunumu sizinle birlikte inceliyerek (gerektiğinde proje üzerinde değişiklik yaparak) sonrasında uygulamada kullanılacak malzemeleri renkleriyle, kaliteleriyle ve aksesuarlarıda seçenekleriyle vede alternatifleriyle birlikle olmak kaydıyla görerek projeyi karar aşamasına getiriyoruz.
Karar aşamasında yapılacak olan çalışmanın fiyatını ve teslimat tarihinide belirleyerek ürünün üretimi için start işlemine geçiyoruz.

FABRİKADA ÜRÜN ÜRETİM İŞLEMİ..!


ankara çevsan mobilya dekorasyon imalat tadilat

Fabrikada, siz müşrerilerimizle birlikte kararlaştırdığımız ve belirlediğimiz projede kullanılacak olan malzemeleri renkleriyle, kaliteleriyle hazırlıkları tamamlandıktan sonra teknolojiye uygun makinalarda hazırlanan malzemelerin, belirlenen ölçülerde imalat aşamasına geçiyoruz.
İmalat aşamasında proje için hazırlanan malzemeler sırasıyla gerekli makinalarda işlendikten sonra, parçaların hırdavatlarla birlikte birbirlerine toplama işlemiyle sonlandırıyoruz. Ürün toplama işlemi sonlandıktan sonra kullanılacak olan aksesuarlarında ürünlerin üzerlerine takılmasıyla projenin fabrikadaki imalat ve toplama işlem evresi tamamlıyoruz.

ADRESE ÜRÜN SEVKİYAT İŞLEMİ..!


ankara çevsan mobilya dekorasyon ürün taşıma

Fabrikada ürünlerin adreste montajı için hazırlık çalışmaları, tamamlanmış olarak belirlenen adreste montaj aşamasına hazır hale getirilen ürünlerin adrese taşıma ve sevkiyat işlemine geçtikten sonra.
Ürünlerin taşıma ve sevkiyat işlemi esnasında deforme olmaması için önleme amaçlı ürünlerin herbir parçası ayrı, ayrı paketlenerek ve ambalajlanarak hasar görmemesini sağlıyoruz. Adreste montaj için hazırlıkları tamamlanmış ürünlerin parçaları sevkiyat aracına paketlenmiş vede ambalajlanmış yükleme işlemi tamamlanmış sonrası sıra adrese doğru yola çıkılarak adreste ürünlerin montaj işlemi aşamasına geçiyoruz.

ADRESTE ÜRÜN MONTAJ İŞLEMİ..!


ankara çevsan mobilya dekorasyon ürün montaj

Adrese fabrikadan sevkiyat aracıyla taşıma ve sevkiyat işlemi gerçekleşmiş ürünlerin, paketleri ve ambalajları açılarak ürün parçalarının uygulama alanında hazırlık çalışması yapılarak montaj işlemine geçerek.
Uygulama alanında ürün parçalarının taşıma ve sevkiyat sonrasında montaj işlemleri çalışmaları evresiyle ürün montajı yaparak tamamlıyoruz.
Ürün parçalarının montaj çalışmaları sonrasındaki işleme geçilerek ürünün genel ve detay ayarları kontroller işlemlerini yaptıktan sonra.
Adreste ürün montajı sonrasında genel ve detay ayarları sonrasında böylelikle adreste ürün montaj işlemlerini sonlandırıyoruz.

ADRESTE ÜRÜN TESLİMAT İŞLEMİ..!


ankara çevsan mobilya siteler dekorasyon ürün teslimat

Adreste uygulama alanında ürünlerin montajı, genel ve detay ayarlar işlemi bizler tarafından tamlandıktan sonra, siz müşterilerimizle birlikte montajı tamamlanmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş ürünü projeyle de beraber inceleme aşamasına geçiyoruz. Ürün incelemesinde adreste keşif evresinde almış olduğumuz ölçüleri sizin fikirlerinizide dahil ettiğimiz notlarıda gözden geçirerek karşılıklı ürün kullanımı ve hijyenikliği konusunda da sizlere tafsiyelerde vede bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Adreste montajı ve son kontrolleri yapılmış ürünün incelemesini birlikte yaparak siz müşterilerimize ürün teslimatını gerçekleştirdikten sonra teslimat sonrası teknik servisimizin olduğunuda hatırlatarak adresten ayrılıyoruz.